Հիլարի Դաֆի «Lucky Me» շրջագայության տոմսերի ընդհանուր վաճառքը սկսվում է փետրվարի 20-ին
Հիլարի Դաֆի երկար սպասված «Lucky Me» շրջագայության տոմսերի ընդհանուր վաճառքը հանրության համար կսկսվի 2026 թվականի փետրվարի 20-ին, ուրբաթ օրը, տեղական ժամանակով ժամը 10:00-ին։ Այս թողարկումը հետևում է մի շարք բացառիկ նախավաճառքների, որոնք վաղ մուտք էին առաջարկում երկրպագուներին՝ տեսնելու ամերիկացի աստղին բեմ վերադառնալու գրեթե երկու տասնամյակի բացակայությունից հետո։ Այն համընկնում է նրա «luck… or something» վեցերորդ ստուդիական ալբոմի թողարկման հետ, որը նույնպես լույս կտեսնի նույն օրը։
Նախորդող նախավաճառքների ընթացքում տոմսեր էին առաջարկվել Citi, Amex և Verizon քարտապանների համար՝ տալով նրանց վաղ մուտք։ Այս սահմանափակ հնարավորություններն այժմ ավարտվել են, և ուշադրությունը տեղափոխվել է ընդհանուր վաճառքի վրա։ Ընդհանուր վաճառքի մեկնարկից հետո երկրպագուներին հատուկ կոդեր կամ հղումներ չեն պահանջվի տոմսեր գնելու համար։ Տոմսերը հասանելի կլինեն Ticketmaster-ի և Live Nation-ի միջոցով, իսկ VIP և հյուրընկալության փաթեթները՝ Seat Unique-ի միջոցով, ինչպես հայտնում է The Mirror-ը։
«The Lucky Me» շրջագայությունը, որը նշանավորում է Հիլարի Դաֆի վերադարձը կենդանի կատարումներին, Մեծ Բրիտանիայում և Իռլանդիայում կմեկնարկի 2026 թվականի սեպտեմբերի 6-ին Դուբլինի 3Arena-ում։ Շրջագայությունը կներառի վեց արենայի շոու Մեծ Բրիտանիայում, որոնցում Հիլարի Դաֆին կաջակցի Brixton-ից La Roux-ն։