ԵՐԵՎԱՆ, 11 փետրվարի – Sputnik. Այսօր Լոռու մարզի դպրոցներից մեկում դաժան ծեծի է ենթարկվել 13–ամյա մի տղա: Տեղեկությունը հայտնում է shamshyan.com-ը:Նա 12:50-ի սահմաններում տեղափոխվել է «Սպիտակ» բժշկական կենտրոն։Բժիշկները ոստիկաններին հայտնել են, որ երեխան ծայրահեղ ծանր վիճակում է ու ի վիճակի չէ կատարվածի մասին բացատրություն տալու։Երեխային ռեանիմոբիլով տեղափոխում են Երևանի մասնագիտացված հիվանդանոցներից մեկը։Ըստ տեղեկությունների՝ Ալիկ Հ.-ին բուժկենտրոն են տեղափոխել հենց այն դպրոցից, որտեղ նա սովորում է։Ոստիկանության Սպիտակի բաժնում փաստաթղթեր են կազմվում։Դեպքի մասին տեղեկությունն արդեն փոխանցվել է ՀՀ քննչական կոմիտեի Լոռու մարզային քննչական վարչության Սպիտակի քննչական բաժին։
հայաստան, ծեծ, երեխա, լոռի, դպրոց, տղա
Անչափահասին բուժկենտրոն են տեղափոխել հենց այն դպրոցից, որտեղ նա սովորում է:
ԵՐԵՎԱՆ, 11 փետրվարի – Sputnik. Այսօր Լոռու մարզի դպրոցներից մեկում դաժան ծեծի է ենթարկվել 13–ամյա մի տղա: Տեղեկությունը հայտնում է
shamshyan.com-ը:
Նա 12:50-ի սահմաններում տեղափոխվել է «Սպիտակ» բժշկական կենտրոն։
Բժիշկները ոստիկաններին հայտնել են, որ երեխան ծայրահեղ ծանր վիճակում է ու ի վիճակի չէ կատարվածի մասին բացատրություն տալու։
Երեխային ռեանիմոբիլով տեղափոխում են Երևանի մասնագիտացված հիվանդանոցներից մեկը։
Ըստ տեղեկությունների՝ Ալիկ Հ.-ին բուժկենտրոն են տեղափոխել հենց այն դպրոցից, որտեղ նա սովորում է։
Ոստիկանության Սպիտակի բաժնում փաստաթղթեր են կազմվում։
Դեպքի մասին տեղեկությունն արդեն փոխանցվել է ՀՀ քննչական կոմիտեի Լոռու մարզային քննչական վարչության Սպիտակի քննչական բաժին։